Legal Notice

VHV Reasürans A.Ş. internet sitesini http://www.vhvre.com (bundan sonra “İnternet Sitesi” olarak ifade edilecektir) ziyaret eden veya kullanan herkes, burada belirtilen kullanım şartlarını, yasal uyarı ve gizlilik uyarısını kabul etmiş sayılmaktadır.

 

  • İnternet Sitesi’nde bulunan tüm yazılı ve görsel materyaller VHV Reasürans A.Ş.’nin mülkiyetindedir. İnternet Sitesi ancak kişisel kullanım için ziyaret edilebilir ve görüntülenebilir. Bu bilgi ve belgelerin izin alınmaksızın kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayınlanması ve dağıtımı mümkün değildir.

  • İnternet Sitesi’nde yer alan bütün ürün ve hizmetler, VHV Reasürans A.Ş. tarafından önceden bildirimde bulunmaksızın her zaman değiştirilebilir. Söz konusu değişiklikler, İnternet Sitesi’nde yayımlandığı tarihten itibaren geçerli ve bağlayıcıdır.

  • VHV Reasürans A.Ş., İnternet Sitesi’nin ziyaret edilmesi ve görüntülenmesi, yayımlanan bilgilerin ve diğer verilerin kullanılması sebebiyle doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu olmayacaktır.

  • VHV Reasürans A.Ş., kişisel bilgilerin gizliliği esasını benimsemektedir. İnternet Sitesi’nde yer alan tüm kişisel bilgiler, yalnızca müşterilere hizmet amaçlı olarak kullanılmakta ve hiçbir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Toplanan kişisel bilgiler sadece gerekli işlemin gerçekleştirilebilmesi için kullanılmaktadır.

  • Burada verilen gizlilik taahhüdü http://www.vhvre.com adresli internet sitesi için geçerlidir. İnternet Sitesi üzerinde bulunan diğer internet sitelerine ait linklerin internet sitelerinin kullanılması halinde bu sitelerin gizlilik ve kullanım koşullarına tabi olunacaktır. VHV Reasürans A.Ş. bu sitelerde yayımlanan gizlilik ve kullanım koşullarından ve bu sitelerin kullanımı sebebiyle doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu olmayacaktır.

  • İnternet Sitesi, sadece tanıtım ve bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Ziyaretçiler, bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Burada mevcut olan bilgiler VHV Reasürans A.Ş.’nin önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz.

  • İnternet Sitesi’ne link verilmesi VHV Reasürans A.Ş.’nin önceden vereceği yazılı izne tabidir. İnternet Sitesi’ne veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir başka internet sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan, VHV Reasürans A.Ş. sorumlu tutulamaz.

  • İnternet Sitesi’nde kullanılan bazı ifadeler ileriye dönük olarak hazırlanmış olabileceğinden çeşitli belirsizlikler içermesi mümkündür. Muhtelif nedenlerden dolayı gerçek sonuç ve gelişmeler, bu ifadelerde belirtilen ya da ima edilenlerden somut bir şekilde farklı olabilir.